Поради: Як вибрати зимову шапку?

Про придбання зимового головного аксесуара замислюється кожна людина.


Це обов’язкова річ для тих, хто піклується про своє здоров’я. Зараз вибір шапок дуже великий на сайтіhttps://ua.gepur.com/catalog/shapki, тому легко розгубитися, особливо жінкам. Всі дівчата незважаючи на вік, хочуть гарно виглядати, тому для них обрання шапки це важливий процес. Якщо дотримуватися деяких правил, то ви обов’язково знайдете для себе ідеальний виріб. Об этом сообщает chas.in.ua со ссылкой на СМИ.

Матеріали для головного аксесуару, краще вибирати натуральні, особливо це стосується шапок, тому що ви їх тривалий час носите на вулиці. Віддайте перевагу вовні, кашеміру, хутру та інші. Ці матеріали дуже добре зігрівають в холодну пору року.

Якщо ви обираєте шапку на низьку температуру, тоді краще купувати на підкладці, в’язка повинна бути щільна, щоб не продував вітер. Перед придбанням обов’язково приміряйте, деякі вироби грубої в’язки можуть залишати подразнення і свербіж. Дуже важливо орієнтуватися на відчуття під час примірки, шапка не повинна визивати неприємні відчуття. Якщо ви схильні до шкірних алергічних реакцій, тоді вибирайте гіпоалергенний матеріал. Зазвичай шапки йдуть в одному розмірі та мають свій стиль, посадку та інше, тому при примірці зачекайте декілька хвилин, щоб відчути чи не давить вона вам, в іншому випадку ви ризикуєте отримати неестетичні червоні сліди на лобі. Важливо при виборі враховувати форму обличчя, тому що не кожен фасон пасує до кожної форми голови.

Фасони жіночих в’язаних шапок:

  • З помпоном, така модель додасть образу грайливості. Дівчатам з видовженим обличчям, краще обирати головний убір з невеликим помпоном, так як висока шапка може візуально видовжити голову.
  • Вушанка, дуже тепла та практична модель. Жінкам з круглим лицем не підходять великі накладні кишені на вухах шапки, так як вони підкреслюють відсутність вилиць.
  • Берети – це особливий вид зимових шапок. Вони підходять абсолютно всім, головне, це правильно його одягнути і вибрати потрібний розмір зв’язки, колір та форму. Після того як в моду увійшли об’ємні речі, берети піднялись у списку модних аксесуарів.

Також при виборі відштовхуйтесь від стилю одягу, який ви носите, пам’ятайте, що головний аксесуар може завершити і підкреслити кожен з обраних стилів. Якщо верхній одяг екстравагантної моделі, то шапка до нього буде пасувати проста. Взагалі, в своєму гардеробі краще мати декілька шапок, так ви можете міняти образи і виглядати привабливо.Mukachevo.net

Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/638316”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя