У Кропивницькому оновили Алею слави. ФОТО

У Кропивницькому оновили Алею слави. ФОТО

У Кропивницькому завершили облаштування тротуарних дорiжок на Алеї воїнських поховань Рiвнянського кладовища. Про це йдеться на сайті міської ради.

Зробити благоустрiй територiї вiйськового меморiалу пообiцяв мiський голова Андрiй Райкович, коли до нього звернулися родини воїнiв iз проханням навести лад на святому для кропивничан мiсцi.

Очiльник мiста дотримав обiцянки, і роботи з влаштування дорiжок розпочали 16 липня нинiшнього року, а тепер їх вже завершили. Керiвник пiдрядної органiзацiї Вiталiй Вязовцев особисто брав участь у антитерористичнiй операцiї в Луганськiй та Донецькiй областях, тож до благоустрою алеї, розповiдає, ставився максимально вiдповiдально.

Пiд час оновлення дорiжок виникали непередбаченi обставини.
Об этом сообщает pomichnyk.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Ми планували зробити все швидше, але через додатковi обсяги робiт облаштування затагнулися в часi” , – зазначив пан Вiталiй.
Тепер Алея почесних воїнських поховань має новий вигляд. Усi дорiжки виклали якiсною тротуарною плиткою, територiю мiж пам’ятниками – гранiтом. На всi роботи з мiського бюджету використали понад 1,3 мiльйонiв гривень.

Незабаром тут мають встановити три лавочки та урни для смiття.


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/u-kropivnitskomu-onovili-aleju-slavi-foto”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя