Берлусконі повідомив, що провів особисту зустріч з Путіним

Колишній прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі розповів в п’ятницю на своїй сторінці в Facebook про приватну зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним, який напередодні здійснив офіційний візит до Італії і Ватикану. 82-річний політик, якого з російським лідером пов’язують відомі давні дружні стосунки, передає УНН.

“Ця зустріч підтвердила наші відносини взаємної поваги, дружби і особистої прихильності, — написав Берлусконі. — Вкрай важливо підтримувати хороші відносини між Росією та Італією і Росією і Європою. „Вперед, Італія“ (партія Берлусконі) продовжить домагатися подолання несправедливого і марного механізму антиросійських санкцій, і цей підхід знаходить дедалі більшу підтримку в нашій країні і Європі”. Об этом сообщает МАРКЕТИНГ МИКС со ссылкой на СМИ.


В опублікованому напередодні візиту в інтерв’ю газеті Corriere della Sera Путін назвав Берлусконі “політиком світового рівня”. “З Берлусконі нас пов’язує багаторічна дружба. Сільвіо — політик світового рівня, справжній лідер, який відстоює інтереси своєї країни на міжнародній арені. Його щире бажання і прагнення зберегти і примножити потенціал між нашими країнами заслуговує на повагу. Нам не вдається часто бачитися, але коли представляється можливість, він ніколи не дозволяє собі говорити про внутрішню політику. І я теж цього не роблю”, — розповів Путін.УНН

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/berluskoni_povidomyv_shcho_proviv_osobystu_zustrich_z_putinym_320374.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя